Podsumowanie 11kolejki ŚALPH !!!!!

Za nami kolejna kolejka ŚALPH. W pierwszym spotkaniu jeden z głownych faworytów do zwycięstwa w pierwszej edycji ŚALPH Kantor Wrest nie pozostawił złudzeń czerwonej latarni ligo AL Hajer Cieszów wygrywając 13:1.W kolejnym spotkaniu Przedsiębiorcy pokonali zespół T Best 10:2.Bernatowicz Team nie zwalnia tempa i dość łatwo ograł AL Hajer Cieszów 6:1. W kolejnym spotkaniu Lider tabeli,Wyższa Szkoła Jazdy musiał wznieść się  na wyżyny aby pokonać ciągle grające poniżej swoich umiejętności Toyote, po trzymającym w napięciu do ostatnich sekund spotkaniu zwyciężył 4;3.W swoim kolejnym spotkaniu Bernatowicz Team zrewanżował się PSB Mrówce za porażkę w pierwszym spotkaniu zwyciężajac szczęśliwie 4:3. W swoim pierwszym niedzielnym spotkaniu,drużyna Bielawy okazała się wyrażnie słabsza od WSZJ przegrywając 8:2. Natomiast w kolejnym swoim spotkaniu  pokonali 5:1 drużynę Legipolu. Na zakończenie Toyota ograła 9:5 PSB Mrówkę i ciągle liczy się w walce o podium.Najlepszym zawodnikiem tej serii spotkań został wybrany Marcin Bałut.