Podsumowanie weekendowych kolejek

Sobota bez niespodzianek w ŚALPH. W dość łatwy sposób Bernatowicz Team ograł drużynę Legipol 19:4 oraz Wyższa Szkoła Jazdy wygrała z drużyną T-Best 9:3. Zawodnikiem tej kolejki został Marcin Rogowski z drużyny Wyższej Szkoły Jazdy. W niedzielnych meczach Bernatowicz Team wygrał z drużyną T-Best 8:2, w kolejnym spotkaniu drużyna Przedsiębiorców niespodziewanie przegrywała do przerwy z drużyną z Al Hajer Cieszów 1:3 aby w drugiej odsłonie wyjść na w ciągu kilku minut na prowadzenie 5:3 i do końca spotkania systematycznie powiększała przewagę kończą mecz z wynikiem 9:4. W kolejnym spotkaniu w dość łatwy sposób na kilku bramkowe prowadzenie wyszedł Bernatowicz Team 8:2 z drużyną Toyoty. W ostatnich 10 minutach drużyna Toyoty odrobiła 5 bramek przegrywając mecz 10:7. W 4 spotkaniu tej kolejki drużyna T-Best musiał uznać wyższość lidera rozgrywek Kantor Wrest przegrywając 6:3. W przedostatnim spotkaniu spotkały się drużyny z końca tabeli. Do tego spotkania lepiej przygotował się Legipol ze zmienionym oraz wzmocnionym składem, który dość łatwo ograł drużynę Al Hajer Cieszów. Należy nadmienić iż w tym meczu po kilku straconym bramkach opuścił boisko bramkarz drużyny Al Hajer Cieszów. W ostatnim spotkaniu bez wzmocnień drużyna PSB Mrówka przegrała z liderem rozgrywek Kantor Wrest 11:5. Zawodnikiem tej kolejki został zawodnik drużyny Legipolu Michał Błaszkiewicz