Podsumowanie 3 kolejki!!!

3 kolejka za nami. Najciekawszym meczem tej serii spotkań zgodnie z zapowiedziami był mecz lidera Kantor Wrest z Wyższa Szkołą Jazdy który zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem drużyny Wyższej Szkoły Jazdy 3:1.Po ubiegłotygodniowych porażkach emocjonujące zawody rozegrały drużyny Przedsiębiorcy i PSB Mrówka zakończony zwycięstwem Przedsiębiorców 7:5 w drużynie PSB Mrówka świetne zawody rozegrał Marcin Morawski(3 bramki) były zawodnik Widzewa Łódz i Górnika Wałbrzych.Nie udało się przełamać złej passy drużynie Legipolu której błędy w grze defensywnej bezlitośnie wykorzystała Toyota wygrywając 9:2.Dzięki zwycięstwu 5:2 nad Al Hajer Cieszów nowym liderem i jedyną niepokonaną drużyna został Bernatowicz Team.Pierwszy mecz w ŚALPH rozegrał Zespół T-Best który mimo porażki 10:5 z Przedsiębiorcami pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.