Zapowiedz 3 kolejki!!!

3 kolejka Ligi ŚALPH rozegrana zostanie w niedziele 04.01.2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świebodzicach. W tej kolejce na szlagier wyrasta spotkanie lidera Kantor Wrest a Wyższa Szkoła Jazdy. Wicelider Bernatowicz Team zagra z młoda i nieobliczalna drużyna Al Hajer Cieszów. Być może drużyna Legipol pokusi się o zdobycie pierwszych punktów? W tej kolejce odpocznie od rozgrywek drużyna Bielawy, która rozegrała już swoje 4 kolejki. Ciekawie będzie również w spotkaniu PSB Mrówka oraz drużyny Przedsiębiorców, które mają na swoim koncie po jednej porażce. Pierwszy mecz w ŚALPH rozegra nowa drużyna T-BEST, która zgłosiła się w dniu dzisiejszym do naszych rozgrywek. Życzymy powodzenia i zapraszamy kibiców na kolejkę pełna emocji i niespodziewanych wyników.