Zapowiedź 4 kolejki - 18 stycznia godz 16:30

Dopiero 18 stycznia zostanie rozegrana 4 kolejka ŚALPH. Przed nami wiele emocjonujących spotkań. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane o godz 16:30 pomiędzy drużyną Przedsiębiorców a drużyną Toyoty - jeśli spotkanie to zakończy się zwycięstwem drużyny Przedsiębiorców to umocnią się oni na pozycji wicelidera tabeli. W drugim spotkaniu zobaczymy drużynę Bielawy oraz drużynę SSW która rzutem na taśmę zgłosiła się do naszych rozgrywek - spotkanie to również zapowiada się obiecująco ponieważ drużyna Bielawy chcąc walczyć o czołowe lokaty musi to spotkanie wygrać. Trzecie spotkanie to niewątpliwie hit kolejki - obecny lider z kompletem punktów ŚALPH Bernatowicz Team podejmować będzie mocną drużynę Kantor Wrest, która odniosła swoją pierwszą porażkę w 3 kolejce z drużyną Wyższa Szkoła Jazdy. W kolejnym spotkaniu PSB Mrówka, która dosyć solidnie wzmocniła się w poprzedniej kolejce podejmować będzie drużynę Bielawy. W piątym spotkaniu tej kolejki zobaczymy drużynę Legipol oraz drużynę T-Best - obie drużyny sąsiadują w tabeli - także to spotkanie może być dla obu drużyn bardzo emocjonujące. W ostatnim spotkaniu tej kolejki drużyna T-Best podejmować będzie drużynę SSW obie drużyny muszą nadgonić ilość rozegranych meczy. Już dzisiaj zapraszam na bardzo emocjonującą kolejkę 18 stycznia o godz 16:30. Zawodnikiem 3 kolejki został Sebastian Surmaj z drużyny Bernatowicz Team.