Podsumowanie 5 kolejki!!!!

5 kolejka już za nami. W pierwszym meczu bez gry trzy punkty zdobyła drużyna Wyższej Szkoły Jazdy  ponieważ Al Hajer Cieszów nie pojawił się na parkiecie. W drugim niezwykle zaciętym spotkaniu Toyota ograłą T-Best 4:2. Kolejne spotkanie nie przyniosło spodziewanych emocji,drużyna Kantor rozbiła Al Hajer Cieszów 11:4 a sześć bramek zdobył lider klasyfikacji strzelców Damian Chajewski. Do istnego pogromu doszło jednak w meczu Wyższej Szkoły Jazdy i SSW ,wynik 16:1 pokazuje jak jednostronny był to pojedynek. Lider Przedsiębiorcy musiał wznieść się na wyżyny umiejętności ,aby pokonać Legipol 6:4 który prowadził przez większą część spotkania i dopiero na finiszu Przedsiębiorcy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.W ostatnim spotkaniu 5 kolejki PSB Mrówka po niezwykle szybkim,obfitującym w mnóstwo sytuacji podbramkowych meczu, pokonała zespół Bernatowicz Team 7:4. Zawodnikiem kolejki został wybrany jednogłośnie Marcin Morawski z PSB Mrówka.