Podsumowanie 6 kolejki!!!!

6 kolejka za nami. W pierwszym niedzielnym spotkaniu , Bielawa musiała uznać wyższość  T-Bestu przegrywając 5:3 mimo ze posiadała optyczna przewagę,przez większość spotkania. W kolejnym spotkaniu nie było spodziewanych emocji i Wyższa Szkoła Jazdy dość łatwo ograła Toyotę 9:4. Dotychczasowy lider tabeli Przedsiębiorcy nie sprostał Bielawie, grającej niezwykle szybko i skutecznie przegrywając 7:5. Po zeszłotygodniowej pechowej porażce Legipol , ograł zespół  SSW  7:6 odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w ŚALPH. Nie zawiódł Szlagier tej serii spotkań, w którym to Bernatowicz Team pokonał Wyższą Szkołę Jazdy 4:3. Drużyna Bernatowicz Team prowadziła 3:1 by w ciągu dwóch minut stracić prowadzenie. Jednak po niespełna minucie od straty , bramki na 3;3  po bramce Grabarczyka ponownie wyszła  na prowadzenie. Ostatnia sekunda meczu mogła i powinna  przynieś remis, jednak tylko w dla siebie wiadomy sposób Paweł Martynoga nie potrafił skierować piłki do pustej bramki trafiając w słupek. W kolejnym spotkaniu Kantor Wrest rozbił Legipol 16:3  a ponownie niesamowitym instynktem strzeleckim błysnął Damian Chajewski strzelając 7 bramek dzięki czemu samotnie z 23 bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców. W meczu kończącym niedzielne zmagania będąca na fali PSB Mrówka pokonałą Al Hajer Cieszów 6:0.  Mecz ten mimo wpuszczonych 6 bramek miał bohatera w osobie bramkarza Al Hajer Cieszów Bartosz Wiciaka , po którego interwencjach zawodnicy obu drużyn jak i kibice nie dowierzali że piłka nie wpadała do bramki. Zawodnikiem 6 kolejki został Bartosz Wiciak z Al Hajer Cieszów