Zapowiedz weekendowych kolejek!!!!

W najbliższą sobotę 7.02.2015 i niedzielę 8.02.2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świebodzicach rozegrana zostanie 7 i 8 kolejka ŚALPH.

W sobotę o godzinie 17 zmierza się ze sobą zespoły Al Hajer Cieszów i T-Best któremu zwycięstwo pozwoli doskoczyć do czołówki tabeli. W kolejnym spotkaniu dojdzie do spotkania drużyn z miejsc 3 i 4 czyli Przedsiębiorcy i Bernatowicz Team. Legipol natomiast zagra z liderem Wyższą Szkołą Jazdy i patrząc na ostatnie spotkania nie stoi On na przegranej pozycji. W meczu kończącym sobotnie zmagania SSW powalczy o swoje pierwsze punkty z znakomicie grającym w ostatnich  kolejkach zespołem PSB Mrówka.

Kolejka niedzielna natomiast rozpocznie się o godzinie 16 meczem pomiędzy zespołami Al Hajer Cieszów i Toyota. Toyota jeśli chce liczyć się w walce o zwycięstwo w rozgrywkach , nie może pozwolić sobie na stratę punktów. W kolejnym spotkaniu zmierza się zespoły ,  które coraz mocniej zglaszajż swoje aspiracje do zajęcia jednego z czołowych miejsc w ŚALPH. Następnie Kantor Wrest zagra z nieobliczalna Toyotą. W kolejnym meczu SSW zagra z Bernatowicz Team. Na zakończenie czeka nas szlagier tej kolejki a mianowicie Przedsiębiorcy zagrają z Wyższa Szkoła Jazdy i patrząc na tabele może to być spotkanie o 1 miejsce w ŚALPH.