Podsumowanie 7 i 8 kolejki!!!!!

W dniu 7.02.2015,tj.Sobota odbyła się 7 kolejka ŚALPH .Emocji nie brakowało.W 1 meczu spotkały sie drużyny Al Hajer Cieszów i T Best. Mecz nie należał do zaciętych, drużyna T Best do przerwy prowadziła 6:2 i w drugiej połowie kontrolowała przebieg spotkania strzelając kolejne dwie bramki ostatecznie zwyciężając 8:2.W drugim spotkaniu mieliśmy szlagier 7 kolejki.Na przeciw siebie stanęły drużyny walczące o końcowy triumf w rozgrywkach,Przedsiębiorcy i Bernatowicz Team.Tak jak powinno być - piłkarze zapewnili emocje kibicom. Szybkie konstruowanie akcji,piękne gole,kwintesencja futbolu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Przedsiębiorców 7:4 dzięki czemu umocnili swoją pozycję lidera.W kolejnym spotkaniu zmierzyły się drużyny Toyota i Kantor Wrest.Toyota skazywana na porażkę ,co prawda uległa, ale po bardzo emocjonującym meczu 8: 4.W 4 meczu 7 kolejki ,młoda , celująca w końcowy triumf drużyna Wyższej Szkoły Jazdy spotkała się z przedostatnią drużyną ligi Legipolem.Mecz był jednostronny , a zawodnicy Wyższej Szkoły Jazdy podzielili się bramkowym łupem. Wynik końcowy 14:2.Ostatni mecz rozegrały drużyny Przedsiębiorców z outsiderem ligi , drużyna SSW. SSW pomimo swojej pozycji w tabeli sprawiło ogromne trudności liderom ŚALPH.Nawet zdobycie 5bramek przeciwko tak trudnemu rywalowi nie dało ekipie SSW ani 1 punktu i z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabelę,a kolejne 3 punkty zdobywa drużyna Tomka Megesa,który został zawodnikiem 7kolejki. Wynik końcowy 7:5.

dzień po 7 kolejce odbyła się 8 kolejka ŚALPH.Kolejkę zapoczątkowały drużyny Al Hajer Cieszów i Toyota.Al Hajer miał być łatwym kąskiem dla Toyoty. Może i była kąskiem ,ale na pewno nie łatwym. Po pierwszej połowie to drużyna zajmująca obecnie 7 miejsce w tabeli była bliżej zdobycia 3 punktów prowadząc 5:3. W drugiej połowie drużyna  Al Hajer wzięła się do ataku ,lecz w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności i mimo ataków do ostatniej sekundy nie udało im się odwrócić niekorzystnego wyniku i to Toyota triumfowała 6:5.W 2 spotkaniu na przeciw siebie stanęły PSB Mrówka i T Best.Drużyny zajmujące odpowiednio 8 i 6 miejsce w tabeli.Od pierwszego gwizdka  było wiadome że będzie to niezwykle emocjonujące i wyrównane spotkanie.Tak tez się stało , a w meczu padł remis 4:4 a na szczególne uznanie zasłużył Jacek Szram zdobywca 4 bramek dla PSB Mrówka który został  najlepszym zawodnikiem tej serii spotkań.Kolejnym meczem jaki miał się odbyć było starcie Bernatowicz Team i SSW . Niestety SSW nie pojawiło się na parkiecie ,a drużynie Bernatowicz Team dopisano 3 punkty. Ostatni mecz to prawdziwa bomba.Wyższa Szkoła Jazdy zmierzyła się z drużyna Przedsiębiorców.Zadnej ekipie nie przychodziła myśl o stracie punktów.Mecz idealnie rozpoczął się dla Przedsiębiorców , którzyobjeli prowadzenie już na początku spotkania.Szkoła goniła ,goniła ,az w końcu przegoniła w golach drużyne Przedsiebiorców.Ozdoba spotkania był gol Szymona Korgi ,Który z połowy boiska uderzył bramkarzowi za kołnierz.Nie było by w tym nic specjalnego ,gdyby nie to ,że zawodnik stał tyłem do bramki.Wynik końcowy 6:3 dla Wyzszej Szkoły Jazdy i to własnie Szkoła dzieki zwycięstwu jest nowym liderem ŚALPH.