Zapowiedz weekendowych kolejek!!!!!!

W najblizsza sobate, tj.14.02.2015 i niedziele 15.02.2015, rozegrana zostanie 9 i 10 kolejka ŚALPH. W sobotę odbędą się tylko dwa spotkania. W pierwszym meczu Bernatowicz Team zagra z Legipolem. Z tego jak dotychczas prezentują się, zespoły Bernatowicz Team jest zdecydowanym faworytem , ale jak mówi stare przysłowie" dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe". W drugim sobotnim spotkaniu Wyższa Szkoła Jazdy zagra z T Bestem.Jeśli Szkoła myśli o wygraniu ligi nie może w tym meczu stracić punktów, choć przeciwnik na pewno będzie chciał im pokrzyżować plany.

W niedziele w meczu otwarcia 10 kolejki Bernatowicz Team zagra z T Bestem. O godzinie 17:15 Al Hajer Cieszów zagra i postara się pokrzyżować  plany Przedsiębiorcom.45 minut później kolejne spotkanie rozegra ekipa Bernatowicz Team tym razem jej rywalem będzie zawsze groźna ekipa Toyoty. W kolejnym spotkaniu po raz kolejny na parkiet wyjdzie T Best która będzie musiał zmierzyć się z faworytem do wygrania calych rozgrywek Kantorem Wrest. O swój drugi triumf w rozgrywkach powalczą Al Hajer Cieszów i Legipol.  Kolejkę zamknie spotkanie PSB Mrówka i Kantor Wrest.