Podsumowanie 4 kolejki!!!!

4 kolejka już za nami.Niezwykle emocjonujący i trzymający w napięciu mecz rozegrały drużyny Toyota i Przedsiębiorcy,do przerwy drużyna Toyoty prowadziła 4:0.Jednak  niezwykle ambitna gra Przedsiębiorców po przerwie  sprawiła ze na 3 minuty przed końcem to Oni wyszli na prowadzenie 5;4 i gdy wydawało się ze mecz zakończy się takim wynikiem na 10 sekund przed końcem Toyota doprowadziła do wyrównania i mecz zakończył się remisem 5:5. Odbudowała się drużyna Bielawy  ,która odniosła dwa zwycięstwa nad drużynami SSW 5:2 i PSB Mrówka 3:1.Lider po 3 kolejkach Bernatowicz Team musiał tym razem przełknąć gorycz porażki i w dość łatwy sposób uległ drużynie Kantor Wrest 1:4. Kolejnej porażki doznała drużyna Legipol,która nie sprostała drużynie T-Best przegrywając 1:5.W ostatnim niedzielnym spotkaniu spotkały się T-Best i SSW. Drużyna T-Best zwycieżyla 7:3 pokazując niezwykle szybki i skuteczny futbol ,nie dając swoim przeciwnikom najmniejszych szans na nawiązanie walki.Zawodnikiem Kolejki zostałl Seweryn Ślepecki z drużyny Bielawa