Zapowiedz 5 kolejki - 25 stycznia godz.16:00

W najbliższą niedziele 25 stycznia na Hali Widowiskowo Sportowej w Świebodzicach rozegrana zostanie 5 kolejka ŚALPH. W tej kolejce na początek zmierzą się zespoły Al Hajer Cieszów i Wyższej Szkoły Jazdy będzie to mecz o przysłowiowe sześć punktów obie ekipy będą musiały walczyć o zwycięstwo  żeby nie stracić kontaktu z czołówka. W drugim spotkaniu rozpędzona drużyna T-Best  zagra z Toyota ,która będzie chciała powetować sobie stratę punktów z poprzedniej kolejki.  W drugim swoim niedzielnym spotkaniu Al Hajer Cieszów zagra z jednym z faworytów rozgrywek Kantor Wrest. Natomiast  zespół SSW , w czwartym spotkaniu tej serii powalczy o swoje pierwsze punkty z zespołem Wyższej Szkoły Jazdy. W kolejnym spotkaniu lider Przedsiębiorcy zagra z Legipolem , który może w tym meczu pokusi się o sprawienie niespodzianki i sięgnie po swoje pierwsze punkty. Na zakończenie Bernatowicz Team zagra z drużyna PSB Mrówka.